II Forum Edukacji Realnej

Forum Edukacji Realnej to przede wszystkim spotkanie ludzi z pasją, którym zależy na tym, by edukacja miała sens, przygotowywała do życia, przynosiła korzyści społeczne a także dawała wszystkim  zwykłą radość i satysfakcję. To spotkanie osób otwartych, chętnych do dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami.

Termin i miejsce Forum:

21-22 X 2017 r., Ostróda

Organizatorzy:

Ośrodek Rozwoju Szkół Realnych

Rejestracja uczestników do:

18 X 2017 r.

Dlaczego warto?

1. Networking – spotkasz  ludzi dla których edukacja jest pasją, przestrzeń i czas do dzielenia się kontaktami, wiedzą i doświadczeniami.
  2. Dowiesz się jak inni radzą sobie z problemami, masz możliwość  rozwiązywania  problemów korzystając z doświadczenia Uczestników – nauczycieli i edukatorów zajmujących się na co dzień edukacją realną.
  3. Odnajdziesz nowe inspiracje – poznasz praktyczne case studies z obszaru edukacji realnej z całej Polski
  4. Poszerzysz swoją wiedzę  – dbamy o interesujące wystąpienia, zapraszając nieprzypadkowych prelegentów, którzy poruszają ważne i aktualne  tematy i mówią o najnowszych trendach w edukacji.

Kto powinien wziąć udział w Forum Edukacji Realnej?

Każdy kto chce przybliżać szkołę do realnego świata:

• nauczyciele szkół wszelkich typów, którzy chcą zmieniać edukację na lepsze,
  • pracownicy wyższych uczelni zajmujący się rozwojem edukacji,
  • pracodawcy zainteresowani edukacją przyszłych pracowników,
  • samorządowcy stawiający na edukację jako czynnik rozwoju,
  • rodzice pragnący nowoczesnej edukacji dla swoich dzieci.